Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

"Україна має талант" - продажна?

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кіно і ТБ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
real
Досвідчений форумчанин

Повідомленнясубота 10.04.2010 14:43   Відповісти цитуючи

Гарні люди попросили розкидати інфу, тому поміщаю тут - як невелика ілюстрація того, як сучасній Україні потрібні мізки, таланти та таке інше. На прикладі того, що відбувалось "за лаштунками" шоу "Україна має талант".

Чому дійсно талановиті учасники залишаються за кадром?
Прикладом унікальна київська група СЛЕНГ,аналогів якiй нема в Європi, де маленькi діти від 6-ти років виконують акробатичнi трюки(деякi за складністю прирiвнюються до цирку Дюсалей) із закрими очима. Це не ризик, це велика праця!!
Постановка під назвою «Благословення» отримала 2 Так та довела глядач в залу Донецького кастингу до слiз. Вона була присвячена кожній людина, народженій на Землі, котра з самого початку не розуміє де добро, а де зло - у неї ніби заплющені очі (так з’явилась iдея виступати з закритими очима), а коли людина обирає добро - повязка злiтає з очей i вона стає благословенна. (УВАГА! АВТОРСЬКЕ ПРАВО!!! ПІДТВЕРДЖЕНО ФОТО ТА ВІДЕОНОСІЯМИ!!!)
Доречi , наймолодша солістка групи вже в 3,5 роки завоювала Кубок Регiонального Фестивалю.Чи це не талант?

Чому ж на вашу думку справжнi самородки залишаються за кадром?А може вони комусь заважають, чи ХТОСЬ ХОЧЕ ВКРАСТИ ІДЕЮ ТА КОСТЮМИ? Чому ж ми бачимо дешевий фон, який більшою частиною складається з неадекватних людей? Кому це вигідно?
Жюрі привселюдно пообіцяло, що незалежно від того пройдемо ми в півфінал чи ні , виступ будуть транслювати його побачать тисяч людей. Тому що БУЛА МЕТА НЕ ОТРИМАТИ МІЛЬЙОН, А ПОКАЗАТИ РОБОТУ ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ, не тільки головним суддям! Замість цього була вирізана не тільки постановка, але й всі кадри та інтервью з нашою присутністю - так ніби нас не існувало. Хоча інші учасники та знімальна група гідно оцінили нашу роботу і були впевнені,що ми дійдемо до фіналу!!
Оскільки оригінальне відео нам не віддають, ми показуємо фотографії з 2-го та 3-го тур в та фото ново постановки, яку ми готували для півфіналу!!
Отже судіть сам !!
www.sleng-dance.com.ua

...между нами, геноцидами, говоря
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
promikS

Повідомленнянеділя 11.04.2010 13:33   Відповісти цитуючи

Мені також дуже сподобався Ваш виступ. Прикро, що Ви не пройшли
Bambuk
Новачок

Повідомленнячетвер 17.06.2010 12:39   Відповісти цитуючи

Через час начнется конференция с Ярославом Джусем (с бандурой) из УМТ, он тоже не выиграл Sad
Поучаствовать в конференции можно здесь: http://music.open.ua/mpublications/19932-online_konferentsiya_s_yaroslavom_dzhusem.html
Догори
monty
Новачок

Повідомленняп'ятниця 18.06.2010 12:53   Відповісти цитуючи

Цитата:
наймолодша солістка групи вже в 3,5 роки завоювала Кубок Регiонального Фестивалю.Чи це не талант?

Я думаю у жюри есть небольшой списочек, в котором указано "кому не стоит говорить "Да". У всех свое начальство Cool
Догори
svetna87

Повідомленнявівторок 31.08.2010 07:47   Відповісти цитуючи

мне кажется, что зря вы считаете что Украина слезам не верит продажная, а такие статьи пишут зависники
Догори
RONALD
Знавець

Повідомленнявівторок 31.08.2010 08:33   Відповісти цитуючи

Не треба було гробити зв"язку "Караоке на Майдані+ Шанс". Америка
цей оригинальний винахід перекупила( як Газпром туркменський газ),бо відчула підростаючого потужного конкурента з країни народючішої в темі музика,співи і
танці.І продовжує тримати ринок свого секонд-хенду в галузі
маскультури і шоу-бізнесу в Європі зокрема і цілому світі взагалі.
А шо робить ?..Тато любить гроші,а мама--доляри.. Wink Так шо :
Скачи,враже,як вуйцьо Сем накаже ! Ось. Down
Grusha
Досвідчений форумчанин

Повідомленнясубота 26.02.2011 19:14   Відповісти цитуючи

Это тема давно обсуждается как на российских каналах с аналогичными шоу так и на Украинских каналах. Я думаю что никто не сомневается в том что канал на шоу зарабатывает деньги - начиная с смс голосования и заканчивая турами всех участников. Определённо что на выбор победитель влияет рейтинг их после голосования зрителей, но определяющими моментами всё равно я думаю является закулисная борьба - все люди там профессионалы и они уж точно знают кому надо занять первое место, а кому попрощаться с проектом. В неподкупность данных шоу верю только на этапе отбора - хотя и этот момент остаётся под вопросом - исходя из отзывов участников.

изделия из золота, ссуды под залог часов, купить резину,
Apple iPod Киев, анализы методом ПЦР, суши в Киеве, медицинские проекты, ювелирные изделия
Догори
Daniil
Новачок

Повідомленнянеділя 1.04.2012 00:10   Відповісти цитуючи

канал в первую очередь зарабатывает а на рекламе. конечно, есть сенс показывать фриков итд. но победителя реально выбирают люди, которые шлют смс (это я знаю из очень верных источников) Kicking
Догори
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленнянеділя 1.04.2012 00:52   Відповісти цитуючи

можете назвать эти очень верные источники?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кіно і ТБ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone