Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Перлы спама

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Reader
Форумчанин

Повідомленняп'ятниця 28.09.2007 12:42   Відповісти цитуючи

Видел когда-то на одном форуме тему такую - решил и у нас создать. Вот, что пришло. Поржал. Laughing

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
butterfly
Форумчанин

Повідомленнясубота 13.10.2007 01:12   Відповісти цитуючи

спам-это сизифов труд: ни одно из писем спама еще не было адресовано действительно целевому "потребителю",мой ящик завалили всякой ересью,которая мне не может быть интересна хотя бы потому,что я не пойду на выставку в турции...
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленнянеділя 3.05.2009 16:59   Відповісти цитуючи

Вконтакте так заваливают спамом! И главное, такой наглый. Как-то раз мне пришло:

"Знаешь, мне на днях знакомая кинула ссылку на один сайт, там оказалась одна анкета с очень знакомым лицом...
Конечно увидеть тебя на таком сайте было большой неожиданностью, моё мнение о тебе немного изменилось... Надеюсь ты понимаешь, что я имею в виду... ( URL сайта ) p.s не принимай близко у сердцу"

Я бы на это купился и заглянул на тот сайт, если бы не знал, что та девушка, от имени которой пришло, пишет сообщения только по-украински.
Arsen
Новачок

Повідомленнянеділя 27.06.2010 14:30   Відповісти цитуючи

butterfly написав(ла):
спам-это сизифов труд: ни одно из писем спама еще не было адресовано действительно целевому "потребителю".

нажаль ні.
у них купа адресантів, які отримують повідомлення.
чисто статистично гарантовано, що частина його прочитає, і частині з цієї частини воно може бути потрібним.
оскільки вартість відсилки спамового листа - 0, це прибуткове заняття
Grusha
Досвідчений форумчанин

Повідомленняпонеділок 30.05.2011 12:51   Відповісти цитуючи

Мы смеемся, а кто то ведеться. Сейчас спам очень распространен, особенно на темы "Поздравляем! Вы выиграли" и "Работа в нете".

Гривня
Форумчанин

Повідомленняпонеділок 30.05.2011 21:55   Відповісти цитуючи

Ясное дело - ведутся, ведь не все же сидельщики в нете настолько осведомлены, чтобы фильтровать.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Гумор Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone