Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Коктейль життя

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pavlotex
Аксакал форуму

Повідомленнясереда 23.07.2008 16:12   Всего отзывов: 1 Відповісти цитуючи

КОКТЕЙЛЬ ЖИТТЯ

Пити самому горілку, навіть із горла, — нема в цьому нічого, окрім душевної нудьги і суєти. Змішати її з одеколоном — у цьому є дещиця капризу, але нема жодного пафосу. А ось випити склянку "Ханаанського бальзаму" — тут є і каприз, і ідея, і пафос, а понадто ще й метафізичний натяк.

Який компонент "Ханаанського бальзаму" цінуємо над усе! Ну, звичайно, денатурат. Хоча денатурат, будучи об'єктом натхнення, сам цього натхнення цілком позбавлений. Що ми тоді цінуємо в денатураті над усе? Ну, звичайно, голе смакове відчуття, А ще більше той міазм, який він випускає. Щоби цей міазм відтінити, необхідна хоч крапля пахощів. Саме тому в денатурат вливають у пропорції 1:2:1 оксамитове пиво, або портер, і очищену політуру.
Не буду вам нагадувати, як очищаєти політуру. Це кожен йолоп знає. Чомусь ніхто в нас не знає, від чого вмер Пушкін, а ось як очистити політуру — знають усі.
Одне слово, записуйте рецепт "Ханаанського бальзаму". Життя нам дається лише один раз, і прожити його треба так, аби не помилитися в рецептах:
Денатурат — 100 г
Пиво оксамитове.— 200 г
Політура очищена — 100 г

Отже, перед вами "Ханаянський бальзам", який в простолюдді прозвано "чорнобуркою". Бо це питво і справді чорно-бурої барви, з помірною міцністю і стійким ароматом. Це навіть не аромат, а гімн. Гімн демократичної молоді. Саме так, бо'в того, хто його вип'є, визрівають вульгарність і темні cили.
А щоби визрівання таких сил хоч якось припинити, є два засоби: по-перше, не пити "Ханаанський бальам", а. по-друге, випити коктейль "Дух Женеви', В ньому нема ні краплі шляхетності, але є букет. Ви спитаєте мене: в чому загадка цього букета? Я вам відповім: не знаю, в чому загадка. Тоді ви подумаєте і спитаєте: а в чому ж розгадка? А в тім розгадка, що "Білий бузок", складову частину "Духа Женеви", не слід нічим заміняти — ні жасмином, ні шипром, ні конвалією. "У світі коктейлів нема еквівалентів",
— як казали старі алхіміки. Себто"Конвалія срібляста" — це вам не
"Білий бузок", навіть у моральному аспекті, не кажучи вже про букет.
"Конвалія" збуджує розум, тривожить совість, зміцнює правову свідомість. А "Білий бузок", навпаки, заспокоює совість і примиряє людину з виразками життя.
У мене було так: я випив цілий флякон "Конвалії сріблястої", сиджу і плачу. Чому я плачу? — тому, що маму згадав, тобто згадав і не можу забути свою маму. "Мамо", — кажу. І плачу. А тоді знову: "Мамо",
— кажу і знову плачу, інший, хто тупіший, отак бй сидів та хлипав. А я? Взяв флякон "Бузку" — і випив, іщо ви гадаєте? Сльози обсохли, дурнуватий сміх охопив, а маму — забув навіть, як на ім я буде.
Через те мені смішно з того, хто, готуючи "Дух Женеви ', в засіб від пітливості ніг додає "Конвалію сріблясту"! Слухайте точний рецепт:

Білий бузок — 50 г
Засіб від пітливості ніі
Пиво жигулівське — 200 г
Лак спиртовий— 150г

А все ж куди ліпша "Сльоза комсомолки". Пахнющий і чудовий цей коктейль. Чому соме пахнющий. дізнаєтеся пізніше. А я вам поясню, чому він чудовий.
Той, хто п'є просто горілку, зберігає і здоровий розум, і тверду пам'ять. Або навпаки —тратить нараз іте. й інше. А у випадку зі "Сльозою комсомолки" просто смішно, вип'єш її сто грамів, цієї сльози. — пам'ять тверда, а здорового глузду як не бувало. Глитнеш іще сто грамів — і сам собі дивуєшся: звідки взялося стільки здорового-глузду? і куди щезла уся тверда пам'ять?
Навіть сам рецепт "Сльози" пахнющий. А від готового коктейлю, від його аромату, можна на хвилю втратити почуття і свідомість.

Одеколон "Лісова вода"-30г
Лак для нігтів — 5 г
Зубний еліксир — 150 г
Лимонад— 150 г

Всю цю суміш слід 20 хв. помішувати гілочкою чорної порічки. Дехто, правда, рекомендує замінити чорну порічку гілкою вишні. Та це помилка і злочин. Ріжте мене вздовж і впоперек — ви мене не змусите розбовтувати "Сльозу комсомолки" вишневою гілкою. Я просто розриваюсь від сміху, коли при мені мішають "Сльозу" не чорною порічкою, а вишнею...
і от нарешті пропоную вам Коктейль "Сучий тельбух" — напій, що затьмарює все. Це вже не напій — це музика сфер. Що найпрекрасніше в світі? — бо-ротьоа за визволення людства. А ще прекрасніше ось що (записуйте):
Пиво жигулівське — 100 г
Шампунь "Садко — багатий гість" — ЗО г
Резоль для чищення волосся від лупи — 70 г
Клей БФ — 12 г
Гальмівна рідина —35 г
Дезинсекталь для знищення дрібних комах — 20 г

Усе це іиждень слід настоювати на махорці — і подавати до столу...
Дехто рекомендує здобутий таким чином настій відкинути на друшляк. Себто — на друшляк відкинути і лягати спати... Але це чорт знає що. все це від убогості уяви і відсутності польоту мислі.
Отож. "Сучий тельбух подано до столу.
Пийте його на світанку великими ковтками. Уже після двох кухлів цього коктейлю людина стає настільки одухотвореною, що можна підійти і цілої півгодини з відстані півтора метра плювати їй в рило, а вона ані оком не поведе. От!

Венедикт ЄРОФЕЇВ
Дуже старий "Поступ"

Козьма Прутков.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Cortes
Досвідчений форумчанин

Повідомленнячетвер 7.05.2009 10:35   Відповісти цитуючи

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленнясубота 20.06.2009 10:56   Відповісти цитуючи

Семён Альтов различает 3 стадии человеческого возраста:

1) Когда вы ночью пьёте, гуляете, делаете чёрт те что, а с утра по вас это не заметно.

2) Когда вы ночью пьёте, гуляете, делаете чёрт те что, и с утра по вас это явно видно.

3) Когда вы ночью спите, и не пьёте, не гуляете, не делаете чёрт те что, но с утра выглядите так, как будто всю ночь пили, гуляли, делали чёрт те что.

А вот что он говорил о 10 стадиях опьянения http://play.ukr.net/videos/show/key/61409e1a3285a90da7e6d0c166fff2ea/ разошлось по Интернету без ссылок на него Smile.
Запальничка=)

Повідомленнясубота 20.06.2009 11:24   Відповісти цитуючи

Дякую, pavlotex Smile
Посміялась від душі Very Happy
Догори
Grusha
Досвідчений форумчанин

Повідомленняпонеділок 30.05.2011 13:07   Відповісти цитуючи

Вадя Ротор написав(ла):
3) Когда вы ночью спите, и не пьёте, не гуляете, не делаете чёрт те что, но с утра выглядите так, как будто всю ночь пили, гуляли, делали чёрт те что.

Обидно однако Very Happy

ювелирные украшения интернет-магазин, Киев кредит, Michelin Latitude Cross, Apple магазин, доставка суши Киев, медицинское проектирование, интраоперационное облучение молочной железы, ювелирные изделия
Догори
Гривня
Форумчанин

Повідомленняпонеділок 30.05.2011 22:00   Відповісти цитуючи

Життя треба прожити так, аби патологоанатому було ліпше встановити причину смерті!!! Crazy
DmitryMJA
Форумчанин

Повідомленнясубота 26.07.2014 21:55   Відповісти цитуючи

Парфюмерная Вода Comme Une vidence Intense, 50 мл, новая, в слюде, 1 шт., 120 грн.
Новинка для любителей аромата Эвиденс

Обменяю или недорого продам Водичку из Лимитированного издания серии Плезир Натюр Ягодный Коктейль от Ив Роше, 20 мл., 1 шт., 40 грн.

Лакомый аромат ягодного коктейля.
Поддайтесь сладкому соблазну сочной Клубники, лакомой Малины и нежной Ежевики.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Гумор Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone