Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Показательное убийство на родине Шарпа
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
тупой
Знавець

Повідомленняпонеділок 22.06.2009 16:32   Відповісти цитуючи

nafana написав(ла):
Нарешті зявилась тема присвячена цій події, але на мою думку вона знаходиться не у цьому розділі це суто кримінальне вбивство буде мати широкий політичний резонанс, прошу перенести тему в навколополітичне.

А по темі що можна сказати.

Виродки у всій своїй красі.
І якщо вони не опиняться в тюрмі то рано чи пізно опиняться на вилах.

Как ты можешь! ... такое про героев!!! Героев - вилами!??? Ты стал несознателен, нафаня(см.ветку про "отжиги демкаалиции".)
БЮТ просит Луценко наградить Лозинского, который, подвергаясь смертельной опасности, задержал преступника
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Serpent
Знавець

Повідомленняпонеділок 22.06.2009 17:24   Відповісти цитуючи

И почему я склонна больше доверять версии ЭТНОГРАФА (см. тему "Графоманечки-агитки)? Unknow Rolling Eyes Та версия, конечно, не изображает именно эту ситуацию, но даже несмотря на это, более достоверна. Yes
Seoptimist
Досвідчений форумчанин

Повідомленняпонеділок 22.06.2009 20:35   Відповісти цитуючи

Драч написав(ла):
"...У них сила. А у кого сила, у того и правда. Она у нас давно приватизирована, вместе с лесными и сельскохозяйственными угодьями."

К сожалению, здесь вы правы...
в одном из недавних Корреспондентов была большая статья о "мажорных" отпрысках, которые совершили преступления и никто (НИ ОДИН из них — эта статистика устрашает и потрясает) из них не ответил по закону. Или откупаются, или уезжают за границу (если "решить вопрос" не удается)...

Но, уверен, Бог все видит и нам с вами судьями не стоит пытаться становиться... Как бы иногда и не хотелось устроить суд Линча.
(Не судите, да не судимы будете (С))

Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Serpent
Знавець

Повідомленняпонеділок 22.06.2009 21:13   Відповісти цитуючи

Драч написав(ла):
Лозінський розповів, як ловив «браконьєра»-«садиста» (ПРЯМА МОВА, ВІДЕО)
Я вирішив запитати, що це за людина і чим він тут займається. Я зупинив автомобіль, вийшов з автомобіля, задав питання: «Ти хто?». Одразу після цього запитання чоловік вихопив пістолет, направив у наш бік і зробив постріл.
... Я тримав праву руку з пістолетом, у правій руці в нього пістолет був, характеристику я давати не буду, тому що це є все-таки таємниця слідства, прокурор тримав ліву руку його. Продовжувалась боротьба, мабуть, протягом півтори – дві хвилини. У той час було проведено декілька пострілів із пістолета, тому що боротьба, природно, що йде боротьба між тим, хто хоче вирватись, і тими, хто хоче його утримати, то переміщалась і рука, і ми переміщалися, але пістолет мною був вирваний і відкинутий в сторону.

Після цього незнайомець вихопив ніж, лезо десь п’ятнадцять – двадцять сантиметрів, і став наносити різані рани як прокурору, так і мені.

...Коли я крикнув прокурору теж відпустити, тому що вже наявність такого ножа складала загрозу життю не тільки мені, а й прокурору району, ми відскочили від нього на відстань буквально п’ять метрів, достатньо безпечну для того, щоб він із холодною зброєю, до якої відноситься ніж, не міг нанести нам будь-яких ушкоджень. Але несподівано незнайомець вихопив другий пістолет.

А количество пистолетов все растет... Rolling Eyes Мало того, один пистолет даже отобрать не смогли Rolling Eyes Crazy Интересно, почему третий пистолет не отобрали? Cool

"У Олийныка были отобраны два пистолета: один пневматический, один - системы «наган».

Как пишет «Сегодня», один из троих участников конфликта в Кировоградской области, который попросил не называть его имя, рассказал, что Олийнык мог быть подослан, якобы чтобы совершить покушение на депутата: «При себе у него было три пистолета, и никто точно не знает, что у него было на уме»."

http://obozrevatel.com/news/2009/6/22/308784.htm
nafana
Аксакал форуму

Повідомленнявівторок 23.06.2009 12:17   Відповісти цитуючи

тупой написав(ла):
nafana написав(ла):
Нарешті зявилась тема присвячена цій події, але на мою думку вона знаходиться не у цьому розділі це суто кримінальне вбивство буде мати широкий політичний резонанс, прошу перенести тему в навколополітичне.

А по темі що можна сказати.

Виродки у всій своїй красі.
І якщо вони не опиняться в тюрмі то рано чи пізно опиняться на вилах.

Как ты можешь! ... такое про героев!!! Героев - вилами!??? Ты стал несознателен, нафаня(см.ветку про "отжиги демкаалиции".)
БЮТ просит Луценко наградить Лозинского, который, подвергаясь смертельной опасности, задержал преступника

Не потрібно путати котлети з мухами.

Якщо б він був борцем проти комунізму відсидів 20 років в тюрмі СССР по політичним мотивам, а потім повівся так як тут написано моя думка б від цього не змінилась.

Цей виродок в компанії іншого виродка убив літню людину.
Убив просто так, мені усерівно які о нього є чи були заслуги, він заслуговує тюрму або вила.
Одне з двох рано чи пізно отримає. Twisted Evil
Твердого порядка
Цезарь был на месте,
Соратники рядом,
Жизнь была прекрасна
Судя по докладам
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Блог
nafana
Аксакал форуму

Повідомленнявівторок 23.06.2009 21:37   Відповісти цитуючи

Народ а ви бачили виступ Луценка в новинах на 5 каналі????

Я в шоці, у мене нема слів.

Це повідомлення я писав 15 хвилин, слів не знайшов.
Snipe Snipe Snipe Snipe Snipe Snipe

Всіх!]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Твердого порядка
Цезарь был на месте,
Соратники рядом,
Жизнь была прекрасна
Судя по докладам
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Блог
wizardy
Знавець

Повідомленнявівторок 23.06.2009 21:40   Відповісти цитуючи

nafana написав(ла):
Народ а ви бачили виступ Луценка в новинах на 5 каналі????

Ні, пропустив. А що він таке сказав ?
nafana
Аксакал форуму

Повідомленнявівторок 23.06.2009 22:01   Відповісти цитуючи

wizardy

Його запитали що він відповість на подання однопартійця про нагородження того виродка за затримання особливо небезпечного злочинця.

Він сказав що хоч це і хороший вчинок але Лозинський виявляється в 2004 році коли представляв Януковича вів себе не дуже добре ( там щось розповідав про залякування виборців підпал школи і тд) тому каже незважаючи на його теперішні заслуги нагородити його вважаю недоцільним.

Твердого порядка
Цезарь был на месте,
Соратники рядом,
Жизнь была прекрасна
Судя по докладам
Догори
Serpent
Знавець

Повідомленнясереда 24.06.2009 08:24   Відповісти цитуючи

А репортаж з похорону цього "злочинця" хтось в новинах дивився?
nafana
Аксакал форуму

Повідомленнясереда 24.06.2009 11:02   Відповісти цитуючи

Serpent написав(ла):
А репортаж з похорону цього "злочинця" хтось в новинах дивився?

Розкажіть.

Знаєте а це таки знакове убивство.

До цього у мене була надія що можна щось зробити в цій країні мирним шляхом, тепер бачу що я помилявся.

У нашої Иліти відчуття поміщика, який може робити з хлопами що хоче, а життя хлопа не коштує і виїденого яйця.

Я хочу вибачитись перед Герман і поспівчувати в смерті її сина, по зрівнняню з цим виродком з БЮТ він святий.
Твердого порядка
Цезарь был на месте,
Соратники рядом,
Жизнь была прекрасна
Судя по докладам
Догори
тупой
Знавець

Повідомленнясереда 24.06.2009 11:10   Відповісти цитуючи

nafana!
Ты прочел "этнографическую" байку типа... Если да - то я готов поговорить с тобой про мухи и котлеты, я легко тебе продемонстрирую, что все эти "истории" имеют прямое отношение к тому что мы ст обой обычно здесь обсуждаем... Тебя давно не видел, кстати, так что привет...
Догори
Драч
Аксакал форуму

Повідомленнясереда 24.06.2009 12:48   Відповісти цитуючи

http://obozrevatel.com/news/2009/6/24/309304.htm

Просто суки!
Скорее всего их оправдают за недостаточностью улик.

И кому то еще не нравится мой плакат?

Змінено: Драч (середа 24.06.2009 12:53)
Догори
Serpent
Знавець

Повідомленнясереда 24.06.2009 12:52   Відповісти цитуючи

nafana написав(ла):
Розкажіть.

Ховали практично без опізнання. Для того, щоб опізнати змусили матір лізти на грузовика. Матері дали 200 гривень за те, щоб правильно сказала про наган. Місцевий священник сказав, що крім ножа у чоловіка зброї не було ніякої ніколи и чоловік завжди їздив по окрузі на велосипеді, але того дня велосипед у нього вкрали. Старі бабусі, заглянувши в труну, голосили, що голова відрізана, а ноги немає (виходячи з того, що в кадр потрапило - правої). А в свідоцтві про смерть (зачитали на камеру) вказано про численні вогнепальні поранення.
aagk2
Знавець

Повідомленнясереда 24.06.2009 17:03   Відповісти цитуючи

Serpent написав(ла):
nafana написав(ла):
Розкажіть.

Ховали практично без опізнання. Для того, щоб опізнати змусили матір лізти на грузовика. Матері дали 200 гривень за те, щоб правильно сказала про наган. Місцевий священник сказав, що крім ножа у чоловіка зброї не було ніякої ніколи и чоловік завжди їздив по окрузі на велосипеді, але того дня велосипед у нього вкрали. Старі бабусі, заглянувши в труну, голосили, що голова відрізана, а ноги немає (виходячи з того, що в кадр потрапило - правої). А в свідоцтві про смерть (зачитали на камеру) вказано про численні вогнепальні поранення.

Не могу понять "голова отрезана, а ноги нет". Случай дикий, казалось бы хоть к телу должны отнестись по-людски. Не пойму. Ну не все ж поголовно там сволочи.?
Догори
Serpent
Знавець

Повідомленнясереда 24.06.2009 17:19   Відповісти цитуючи

Вот и serjik2 это же цитировал:

Цитата:
Цитата:
Убитого депутатом Олейника хоронили с отрезанной ногой и головой.

Матери даже не предъявили тело на опознание ...

Во вторник вечером телеканал СТБ показал шокирующий сюжет из Кировоградской области, где местные власти пытаются замять дело об убийстве местного жителя В.Олейника, к которому причастны народный депутат БЮТ Виктор Лозинский.

Матери убитого, которая является потерпевшей особой, тело сына правоохранительные органы для опознания не предъявили. Спустя восемь (!) суток тело Олейника было передано сразу для захоронения плотно замотанное в целлофан. При осмотре сельчанами тела, оказалось, что у него отсутствует нога. Голова есть, но она отчленена от тела. Все местные жители и местный священник свидетельствуют, что убитый был пожилым безобидным человеком, проживавшим в бедности. В то время как В.Лозинский (/утверждает, что убитый/ - правка моя - Serpent) был уволен из милиции за недостойное поведение, никаких конфликтов с правоохранительными органами и односельчанами у погибшего никогда не было...

Вопреки всем официальным версиям, озвученным депутатом Лозинским и его влиятельными друзьями, результаты вскрытия, переданные матери Олейника зафиксировали огнестрельные ранения на теле убитого. Это показывает, что и министр внутренних дел, спасающий репутацию БЮТ, и сам депутат Лозинский, лгали о причинах смерти Олейника.

Само МВД почему-то не объявило результаты вскрытия, хотя дело якобы на контроле у Юрия Луценко...

Источник: Цензор.Нет

По ссылке видео имеется. У кого с нервами не очень, или с сердцем, лучше не смотреть.

http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/125176.html
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone