Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Порадьте роботу
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> РАБОТА.ОБОЗ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
atena

Повідомленнянеділя 1.11.2009 00:44   Відповісти цитуючи

Намагаюся перекваліфікуватися, щоб знайти добру роботу, вчуся самостійно. І вже б давно мабуть вивчилася, якби не задовбували головні болі, через які і пам'ять погіршилася, і навчання вимагає значно більше часу. Звернутися б до кількох лікарів (маю підозру, що ці болі провокує), то й довчилася б швидше, та не працюю ніде, то й нема за що. Шукаю якусь тимчасову роботу, поки не довчуся, та щось нічого не знаходиться, хоч я регулярно передивляюсь оголошення про роботу і на відповідних сайтах, і в місцевих газетах.
Може хтось щось порадить, може, якась інформація випадає з мого поля зору, чим би можна було б тимчасово зайнятися. Звісно, ідеальним варіантом була б робота з дому, щоб більше часу залишалося на навчання, але хоч би щось. Українською та російською володію наче непогано, знаю одну іноземну мову (не англійську Sad ), а більше нічим, мабуть, зараз скористатись не зможу. Щодо перекладів, здається, вичерпала вже всі можливості - від сили трапляється кілька замовлень на рік, тому на це більше не розраховую.
Заздалегідь вдячна, якщо хтось щось добре порадить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Донецк
Майстер

Повідомленнянеділя 1.11.2009 01:00   Відповісти цитуючи

atena написав(ла):
знаю одну іноземну мову (не англійську ), а більше нічим, мабуть, зараз скористатись не зможу. Щодо перекладів, здається, вичерпала вже всі можливості - від сили трапляється кілька замовлень на рік, тому на це більше не розраховую.

Rolling Eyes вам надо бы активнее заняцца поисками заказов на эту тему. А что за язык?
atena

Повідомленнянеділя 1.11.2009 08:35   Відповісти цитуючи

Донецк:
Та ні, шановний, я ж кажу, що у галузі перекладу вичерпала практично всі можливості - де я ті замовлення лиш не намагалася шукати і де я лиш не залишала свої дані. Я не володію добре ІТ-тематикою, технічною, медичною, юридичною, тому й не беруся за такі переклади, а це основні теми. Треба шукати щось інше, тому й запитую, може є якісь можливості, про які я не знаю.
Догори
wizardy
Знавець

Повідомленнянеділя 1.11.2009 10:42   Відповісти цитуючи

atena

Якщо Ви філолог за освітою, то можете спробувати роботу літературного редактора, наприклад. Не пробували ?
atena

Повідомленнянеділя 1.11.2009 11:00   Відповісти цитуючи

wizardy:
Та якби філолог. Пробувала - їм потрібні чи з освітою, чи з досвідом, чого я не маю. Пробувала й рекламні статті писати, але добре виходить лиш про те, що мені близько й цікаво. Промучилась кілька днів, щоб виконати тестове завдання, вивчила тему, написала, прочитала, й сама себе забракувала - нудно й нецікаво. Все ж відправила, та відповіді не отримала.

Може що з якої іншої галузі, де не треба особливої кваліфікації чи підготовки, тільки не зовсім вже тупу.
Догори
wizardy
Знавець

Повідомленнянеділя 1.11.2009 14:52   Відповісти цитуючи

atena написав(ла):
wizardy:
Та якби філолог. Пробувала - їм потрібні чи з освітою, чи з досвідом, чого я не маю.

Ну....досвід приходить з часом, а вакансію літературного редактора можна зайняти і без філологічної освіти....було б бажання опановувати нову професію.
atena написав(ла):
Може що з якої іншої галузі, де не треба особливої кваліфікації чи підготовки, тільки не зовсім вже тупу.

Може Ви б сказали, яка у Вас освіта? Щоб не ворожити "на кавовій гущі"?
atena

Повідомленнянеділя 1.11.2009 16:38   Відповісти цитуючи

wizardy написав(ла):

Ну....досвід приходить з часом, а вакансію літературного редактора можна зайняти і без філологічної освіти....було б бажання опановувати нову професію.

А розкажіть детальніше, у чому ця робота полягає? У стилістичній правці написаного чи перекладеного чи щось складніше? Хоч мені й відмовляли через брак досвіду та відповідної освіти, та якщо я добре знатиму, що це, може вдасться морально підготуватись, може щось проштудіювати, і пройти? Хоча такі вакансії мені траплялися дуже рідко.

atena написав(ла):

Може Ви б сказали, яка у Вас освіта? Щоб не ворожити "на кавовій гущі"?

Моя освіта мені зараз не допоможе, я перекваліфіковуюсь на таку професію, де мені згодяться ті знання, але поки що я цим скористатися не можу.
Догори
Leonid
Klein Zaches genannt Zinnober

Повідомленнячетвер 14.01.2010 14:19   Відповісти цитуючи

Leonid

Повідомленнячетвер 14.01.2010 14:24   Відповісти цитуючи

ЗАРАБОТАЙ С ORIFLAME!

Leonid

Повідомленняп'ятниця 15.01.2010 16:00   Відповісти цитуючи

Никко
Аксакал форуму

Повідомленняп'ятниця 15.01.2010 17:43   Відповісти цитуючи

Объявляется набор Журналистов для сайта http://www.sunfile.ru/

После добавления 5 - 10 качественных новостей гарантированный перевод в журналисты регистрация тут

http://www.sitysoft.net/
Других не зли и сам не злись. Мы гости в этом бренном мире, а если что не так, смирись, будь поумнее, улыбнись, холодной думай головой, ведь в мире все закономерно, зло, принесенное тобой, к тебе вернется непременно.
Догори
Slonik
Гість

Повідомленнявівторок 26.01.2010 18:37   Відповісти цитуючи

Я наприклад порадила б шукати роботу на work.com.ua, а ще бачила що тут залишають багато підприємців свої вакансії при тому з різних регіонів http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=35
Догори
Григянц
Досвідчений форумчанин

Повідомленнявівторок 26.01.2010 21:06   Відповісти цитуючи

Попробуйте например подключиться к бизнесу Amway
marcon
Знавець

Повідомленнясереда 27.01.2010 13:58   Відповісти цитуючи

Григянц написав(ла):
Попробуйте например подключиться к бизнесу Amway

Пробував в Польщі.
Down
Навіть на хліб з маслом не заробиш.
Догори
bavit
Аксакал форуму

Повідомленнясереда 27.01.2010 17:44   Відповісти цитуючи

[quote="atena"]
wizardy написав(ла):

Моя освіта мені зараз не допоможе, я перекваліфіковуюсь на таку професію, де мені згодяться ті знання, але поки що я цим скористатися не можу.

Судячи з Ваших текстів, у Вас непогане підгрунтя для літредактора (усього кілька помилок на усі тексти). Проте Ви чомусь вперто не відповідаєте на запитання бажаючих допомогти. Яка причина?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> РАБОТА.ОБОЗ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone