Обозреватель

Форум


АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Цимбалюк М.М. Губернатор злодюга!

 
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lvov_sechas
Гість

   

Повідомленнячетвер 31.03.2011 19:25   Відповісти цитуючи

Президенту Януковичу В.Ф.
Прем’єр- міністру Азарову М.Я.
Міністру МВС України Могильову А.В.


Звернення

Ми жителі Львівської області звертаємось до Вас, з великим проханням, звернути увагу на губернатора нашого краю Цимбалюка М.М.
В Львівській області ця людина зарекомендувала себе з негативної сторони. Цимбалюк М.М в 2010 році. ще як начальник УМВС Львівської області почав зазіхати на такі структури як освіта, медицина, телебачення, торгівельні структури (це великі базари Львова), де він хотів контролювати всім і отримувати свої відсотки, ну звичайно які він сам і встановлював. Він почав, під тиском і погрозами, звільняти людей прикриваючись Вашим іменем пане президенте і іменем міністра МВС України, що це доручили Ви, і в цих діях його підтримуєте. Люди залякані вседозволеністю і безкарністю Цимбалюка М.М. не бачили іншого виходу крім того як покоритися і регулярно сплачувати побори. Цимбалюк М.М. наполягав щоб кожна структура, в тому числі і підрозділи УМВС, вимагали в громадян сплати «податків», а зібрані таким шляхом кошти приносити йому, з його слів, для передачі вищестоящому керівництву на Київ.
В травні 2010 року, в результаті його злочинних дій по лінії митниці, ним зацікавилась служба внутрішніх розслідувань при МВС. Щоб уникнути карної відповідальності і відвернути увагу від своєї особи, він втік в Тернопільську область на посаду губернатора. На протязі пів року губернаторства Цимбалюка в Тернополі ніяких нових і кардинальних змін на покращення добробуту і рівня життя громадян не відбулося. Тут надалі він продовжував втілювати в життя свої злочинні схеми по викачці грошових коштів із людей, для особистого збагачення, під прикриттям що всі «податки» принесені і передані йому він справно збирає для керівництва в Києві. Дійшло до того, що почав влазити в медичні структури, назначати чи знімати головних лікарів, що примушувало останніх займатися поборами в лікарнях, щоб залишитися на займаних посадах. Так як бувший начальник УМВС, він незабув взяти під контроль міліцейські структури в Тернопільській області під керуванням Бортняка Ф.В., якого змусив оплачувати всі його забаганки (автомобілі, ремонти і будівництво будинків, і т.д.), а також погоджувати з його відома прийняття людей на посади, при цьому не забуваючи брати певні грошові кошти.
В грудні 2010 року в пана Цимбалюка М.М виникла мрія бачити себе на посаді міністра МВС або МНС, тому що він посаду губернатора області «переріс», і згідно тої кількості грошових коштів які в нього появились в результаті його шахрайських дій по незаконному збагаченню, він може «замахнутись» - на крісло міністра. Коли його плани потерпіли крах, він через «добрих людей» в адміністрації президента (з слів його близького оточення за 2 млн. «зелених»), змушений був задовільнитись посадою губернатора Львівської області.
Так з грудня по теперішній час в нашій області після фраз Цимбалюка М.М.: « Це не ваш рівень. Пишіть заяву на звільнення!», проходить процес залякування людей для викачки грошових коштів, потрачених при призначенні на посаду і для особистого збагачення, щоб в найблищому майбутньому «купити мрію» - посаду міністра МВС.
У всіх виступах в засобах масової інформації ( які він дуже любить), він не забуває стверджувати, що в усіх діях і починаннях його підтримує президент, а в близьких кругах озвучує і залякує всіх тим, що йому доручено президентом бути «наглядачем» по Західному регіону України. Хто його ослухається він доповість президенту і в результаті позбудеться посади.
Шановні високо посадовці, скажіть будь ласка скільки, і чи позволяє заробітна плата губернатора мати по декілька будинків в кожній області де він працював! По фактах літа 2010 року в місті Тернопіль, коли губернатора Цимбалюка обікрали будинок де знаходились злитки золота, мішки з грошима, дорогоцінні речі, антикваріат на мільйони доларів. Також хочемо звернути увагу і додати що його син Віталій Цимбалюк їздить на ексклюзивному автомобілі BMW 7-ої моделі 2010 року випуску вартістю 250 тис. доларів Д.Н.З. ..2222.. , Lexus LX470 Д.Н.З. ..2222.. , BMW X5 Д.Н.З. ..2222.., Toyota Camry Д.Н.З. ..2222.. , і т.д.. Де сім’я Цимбалюків бере такі кошти? Із слів Цимбалюка, коли йому звернули увагу про його дорогі авто, то він нахабно відповів: «Якщо захочу то придбаю собі особистий вертоліт, щоб не їздити по українських добитих дорогах» ! Адже стан доріг в Львівській області є найгіршим в Україні!
Вже з січня 2011 року Цимбалюк не може зупинитися, і незважаючи на те що він є членом «партії регіонів» почав заручатися підтримкою інших одно партійців, щоб вони допомогли йому «влізти» і посісти місце міністра МВС України Могильова А.В. Як може така людина бути в вашій партії, якщо він за вашими спинами постійно готує напад? Навіть ще не будучи міністром МВС, вже продає і обіцяє посади начальників УМВС. В даний час він справно «викручує» нашу область на предмет збагачення, не забуваючи годувати обіцянками друзів, що будучи на посаді міністра він про них не забуде. Не забувають приїжджати з «подарками» налякані ним старі «друзі» з Тернопільської адміністрації, начальник УМВС і багаті підприємці, яких він «кришував».
Пане Могильов А.В., невже в вашому потужному міністерстві нема підрозділу або відомства, яке б поставило «на місце» злодія і хапугу Цимбалюка Михайла Михайловича, який прикриваючись гарними словами і лозунгами творить беззаконня на Львівщині! Щоб підтвердити мої слова можете зайти на сайти та форуми Львівської області, та прочитати судження громадян про нашого «великого комбінатора» губернатора.
Якщо вчасно не опустити його на грішну землю, то крісло міністра в нього буде не за горами!
Просимо звернути Вашу увагу на наше звернення, і не залишити без мір реагування!З повагою, жителі Львівської області!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad