Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Яких жінок не беруть заміж
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Стосунки
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Кокетка

Повідомленнявівторок 11.06.2013 14:12   Відповісти цитуючи

dr_judge написав(ла):
не берут толстых и некрасивых, это они потом такими становятся Smile

Кстати, насчет толстых. Я лично столкнулась с такой проблемой. С подросткового возраста страдала лишними кило. Конечно, и мама в этом виновата (раскормила меня), и я тоже без силы воли. В личном плане - постоянно проблемы. Все мальчики, которые мне нравились, в мою сторону даже не смотрели. Да и, вообще, насколько я понимаю, на меня как-то никто не обращал внимание для того, чтобы погулять-повстречаться. Куда там. Такую и на шею, ради баловства, не посадишь Very Happy А вот, когда я сбросила 20 кило с Программой "Максима" Детокс + Экстра Слим http://www.похудеть.in.ua/2013/04/blog-post_22.html практически сразу в моей жизни появился молодой человек. И я даже рада, что он не знал меня той, крупной, тяжелой девахой Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Стосунки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone