Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Стівен Спілберг

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кіно і ТБ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленняп'ятниця 16.04.2010 08:26   Відповісти цитуючи

Що скажете про Стівена Спілберга, панове?
Одна із найкрупніших фігур Голлівуду, раз за разом знімає касові хіти =- причому, то не фільми-одноденки, а кіно зі змістом і неабиякою художньою цінністю.

Наприклад, хоч мені не подобається смисл фільму "Мюнхен", я віддаю належне його геніальному відеоряду, і операторська робота Януша Камінські є просто еталонною, її треба вивчати студентам-операторам у ВУЗах; як добре, що Стівен Спілберг відкрив широкій аудиторії такий талант.

Мій улюблений фільм Спілберга - "Дуель" 1971 року, раджу подивитися всім, там перехід настроїв головного героя від здивування до страху, відчаю і потім до радості показаний прямо-таки в античних традиціях, операторська робота також для свого часу була просто проривом. До речі, за мотивами цього фільму гурт Guano Apes зняв кліп No speech.

Також надзвичайно цікава тетралогія про Індіану Джонса...
wizardy
Знавець

Повідомленняп'ятниця 16.04.2010 09:40   Відповісти цитуючи

Вадя Ротор написав(ла):
Наприклад, хоч мені не подобається смисл фільму "Мюнхен",

Вважаєте, що помста - це щось погане? Як на мене, то сюжет фільму непоганий, але в цілому No . Герої більшу частину фільму якісь напівсонні, за винятком часу, коли проводять теракти.
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленняп'ятниця 16.04.2010 09:56   Відповісти цитуючи

wizardy написав(ла):
Вважаєте, що помста - це щось погане?

Якраз не в тому смислі. Мені не подобається, як ідеалістично зображена у "Мюнхені" Голда Меїр, як палестинські борці за незалежність, чию землю окупували, зображуються чисто негативними персонажами, а окупанти, які винищують усіх, хто намагається опиратися і помагає опору - позитивними. І не подобається, що тільки в однієї нації є монопольне право на застосування принципу "око за око", при цьому решті насаджується мораль "підстав другу щоку".
Grusha
Досвідчений форумчанин

Повідомленнянеділя 28.08.2011 11:07   Відповісти цитуючи

Свой самый первый фильм Спилберг снял в 11 лет. Примерно 50 дол. ему обошелся фильм, его съемки. Премъеру устроили дома для друзей и соседей. Стивен выручил 55 дол. к концу лета. Кстати, его считают самым богатым в Голивуде. Как оказалось он имеет русские корни)) Где то что то говорилось про то, что у него бабушка одесситка. Мелочь, а приятно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кіно і ТБ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone