Обозреватель

Форум

АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

Нужен директор брачного а-ва(ПП),который бы поделился опытом

Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> РАБОТА.ОБОЗ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Polovino4ka_Ya

Повідомленняпонеділок 9.08.2010 10:11   Відповісти цитуючи

Уважаемые форумчане, помогите!!! Хочу открыть брачное агентство у себя в городе, но нужен огромный опыт работы и знания которых я не имею. Ищу владельца давно и успешно работающего по Партнерской Программе в Киеве, который бы смог научить всем тонкостям работы(с какими сайтами работать. как правильно писать письма, делать анкеты и тд..) и смог предоставить очень хорошего фотографа в обмен на анкеты красивых девушек. Изначально готовы сотрудничать на выгодных для ВАС условиях. Потенциал невест у нас в городе огромный! Yes

Змінено: Polovino4ka_Ya (середа 11.08.2010 13:57)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Гість

Повідомленняпонеділок 9.08.2010 22:26   Відповісти цитуючи

Polovino4ka_Ya написав(ла):
Попыталась открыть брачное агентство у себя в городе, но как оказалось потом нужен огромный опыт работы и знания которых я не имею.

Very Happy вы ошибаетесь. Нужна другая страна и люди с другой ментальностью.
Догори
Polovino4ka_Ya

Повідомленнясереда 11.08.2010 09:14   Відповісти цитуючи

[quote="Anonymous"]
Polovino4ka_Ya написав(ла):

Very Happy вы ошибаетесь. Нужна другая страна и люди с другой ментальностью.

rtfm Мда, Вы видать с опытом)))) По всему миру нет спроса большего чем на наших девушек, а я перееду в США выдавать замуж жирных коров или еще лучше во Вьетнам, их девушки всегда отличались красотой )) Вы- ум Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
agahah
Гість

Повідомленнясереда 11.08.2010 11:16   Відповісти цитуючи

"Наші дєвушкі" займаються кидаловом: витягують все що можна у фінансовому плані з потенційних женихів, розкручують їх на повну, а потім кидають і беруться за інших. І це вже відомо "по всєму міру", тому довіра до "нашіх дєвушек" стрімко падає, а ще стрімкіше до агенцій, через яких це все звичайно проходить.
До мене звертаються іноді такі обдурені, спочатку як до перекладача, щоб допомогти їм розібратися у незнайомій країні з незнайомою мовою, а потім починають просити знайти їм пару, та я цим не займаюсь і бажання займатись не маю, бо не приваблює мене цей вид діяльності, не подобається мені торгівля людьми. Але поспілкувавшись трохи з тими кинутими, розумієш, що вони просто шукають людського щастя, розчарувавшись у жінках, що їх оточують, а про наших там ще жевріє міф, що вони добрі, чуйні, лагідні, але попавши сюди, міф стрімко розвалюється, бо тут вони бачать ще гірших, ніж навколо себе. І просять "ну знайди тих, про яких ми чули, що вони наче тут є", і при цьому ні про які агенції більше чути й знати не хочуть.
А Вам, пані, мабуть, дійсно, краще корів на фермі продавати, з вашими ксенофобськими та расистськими настроями. Якщо для Вас усі американки апріорі товсті корови, то чоловіки, виходить, товсті бики? То Ви наших красунь товстим бикам продавати збираєтесь? І якщо Ви настільки обмежена людина, що не здатні оцінити інший тип краси, як тих же в'єтнамок, що у своїй масі худенькі та стрункі та виглядають значно молодше за свій вік, то як Ви взагалі збираєтесь працювати з іноземцями? Чи як доктор Гебельс, будете їм черепа лійнійкою міряти, чи відповідають параметрам істинних арійців?
Догори
Polovino4ka_Ya

Повідомленнясереда 11.08.2010 11:40   Відповісти цитуючи

Отвечаю корректно))
Есть разные сайты- серьезные и тупо скам. нормальный мужчина, желающий найти нормальную жену не полезет на бесплатный, потому что и идиоту понятно, что это кидалово! На нормальных сайтах девушка подтверждается скан-копией паспорта, видео и тд, и любого вида вымагательство пресекается и наказывается! Классный же Вы специалист, если не знаете элементарного=)!
На счет американок и вьетнамок, я имела ввиду рейтинги самых красивых и некрасивых девушек в мире по странам. Если Вы этого не знаете, Ваши проблемы, расширьте кругозор.
П.С. Нечего сказать по теме- не флудите!!! Я прошу помощи профессионалов, работающих в данной сфере, а не спрашиваю мнение людей которым нечего делать. Идите рассказывать о себе в другую ветку. Smile
Догори
agahah
Гість

Повідомленнясереда 11.08.2010 11:50   Відповісти цитуючи

Ваш попередній допис був некоректним, тому Ви і отримали некоректний коментар. Цей - частково коректний, частково - ні, тому заслуговуєте на аналогічну відповідь.
Мова не про сайти знайомств, а реальні агенції, що мають фізичну адресу, і звичайно витягують з клієнтів гроші за свої послуги. І з юридичної точки зору до цих дівчат не прикопаєшся: "ну не сподобався жених, та й кинула".
Командувати будете собою, куди Вам іти і де писати, мені Конституція України дозволяє висловлювати свою точку зору де завгодно і як завгодно, якщо це не є порушенням закону.
Догори
Polovino4ka_Ya

Повідомленнясереда 11.08.2010 13:54   Відповісти цитуючи

agahah написав(ла):
Ваш попередній допис був некоректним, тому Ви і отримали некоректний коментар. Цей - частково коректний, частково - ні, тому заслуговуєте на аналогічну відповідь.

Расстрою Вас, в Ваших ответах тут никто не нуждается, к счастью=)
Мой первый коммент был в адрес совершенно другого человека, который постебался, я ему так же ответила. ПРИ ЧЕМ ТУТ ВЫ????=)
Реальные агентства?? К Вашему сведению, все агентства(с адресом, без адреса..) работают с забугорными сайтами (одними и теми же) с одинаковыми правилами для всех.
Создайте тему себе и пишите свое мнение, или блог...если больше не где выговориться.
Не отвлекайте меня от работы, у меня ее слава Богу достаточно. Clap А кому днем в среду нечего делать кроме как оставлять ненужные комменты на форумах...ну...это уже ваши проблемы. Laughing
Догори
agahah
Гість

Повідомленнясереда 11.08.2010 14:49   Відповісти цитуючи

Я й не збираюсь давати Вам поради, а користаюсь своїм правом на висловлення своєї думки.
Від Вас прозвучали расистські та ксенобофські висловлювання і не має значення, кому Ви при цьому відповідали. Вам навести відповідну статтю Конституції України чи Карного Кодексу чи поскаржитись Редакції цього сайту?
Догори
Polovino4ka_Ya

Повідомленнясереда 11.08.2010 14:54   Відповісти цитуючи

agahah написав(ла):
Я й не збираюсь давати Вам поради, а користаюсь своїм правом на висловлення своєї думки.
Від Вас прозвучали расистські та ксенобофські висловлювання і не має значення, кому Ви при цьому відповідали. Вам навести відповідну статтю Конституції України чи Карного Кодексу чи поскаржитись Редакції цього сайту?

Не позорься, дядя. Нефиг делать-пиши дальше, мне не жалко Laughing Laughing Laughing
Это мой последний ответ.
Догори
agahah
Гість

Повідомленнясереда 11.08.2010 14:59   Відповісти цитуючи

Зайвий раз пересвідчуюсь, чого варті всі ці агенції та їхні працівники.
Догори
Polovino4ka_Ya

Повідомленнясереда 11.08.2010 15:05   Відповісти цитуючи

agahah написав(ла):
Зайвий раз пересвідчуюсь, чого варті всі ці агенції та їхні працівники.

Я Вас умоляю, "идить пересвидчуйтесь" в другое место!!! Very Happy
Догори
Вадя Ротор
Аксакал форуму

Повідомленнячетвер 12.08.2010 12:05   Відповісти цитуючи

Што-то тут такой флейм пошёл Down как же вам не стыдно, товарищи.

Polovino4ka_Ya, У меня знакомая управляет брачным агентством в Киеве. Если желаете, пишите в личку (чтобы подсказать, кто вам поможет, я зашёл в эту тему). Но меня изрядно удивила ваша легковоспламеняемость и раздражительность при ответе на безобидные шутливые посты. No Просто если я вам дам телефон своей знакомой, а у неё будут негативные впечатления от разговора с вами, то на меня потом шишки будут сыпаться.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> РАБОТА.ОБОЗ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone