Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

вівторок 30.12.2008 09:22

[  Настроение: Happy ]

Литвин не буде президентом, бо він на парламентських виборах зміг переконати лише 4% виборців, що він потрібен країні, і навіть якщо його діяльність на посту голови Верховної ради буде успішною, вона не зможе підняти йому рейтинг аж настільки, щоб зробити потужним кандидатом.

Жоден соціаліст не буде президентом, бо Мороз кілька разів програвав на президентських виборах, тому на нього ставку СПУ вже не зробить, а всі інші соціалісти об"єктивно поступаються йому і популярністю, і довірою людей.

Зайве казати, що і комуністам нема на що сподіватись, і регресивним... даруйте, "прогресивним" соціалістам, які від виборів до виборів набирають щоразу менше выдсотків - отакий у них "прогрес".

Тягнибок не буде президентом, бо це особа не того калібру, щоб мітити у президенти. Та й навіть під час кризи поглади народу не радикалізуються аж настільки, щоб приводити до влади нацистів.

Янукович не стане президентом, бо його лідерське становище у Партії регіонів - колос на глиняних ногах; якщо він втрачає підтримку у своїй партії, то на що йому лишається сподіватися? Росія не зробить ставку на Януковича більше, рРосія ліпше домовиться з Юлею, бо у юлі реально є перспектива.

Президентом, як завжди, стане кращий оратор. Янукович оратор поганий, без папірця він мало що може по ділу сказати. А Юля завжди переконлива, тому віддадуть перевагу їй.

3 преимущества Юли над Ющом (почему она предпочтительней как президент):

1) У неё нет огромной семьи, сотни кумовей, каждого из которых надо пристроить на выгодное место. У неё всего лишь одна дочь, которая живёт своей жизнью, не связанной ни с бизнесом, ни с политикой. Придя к власти, Юля поснимает тех трутней (если не всех, то большинство).

2) Она работает, а не ходит на молитвы, вшанування, поховання, ярмарки за закупкой "стратегически важных" глечиков и на слёты пасечников, Говерлу, перерезание красных ленточек и т.д. Она РАБОТАЕТ.

3) У неё есть моральные качества, которых Ющ лишён: смелость и решительность (её не назовут "наша размазня", как прозвали Юща после его демарша во время акции "Украина без Кучмы"), умение достигать поставленных целей (в т.ч. умение налаживать хорошие отношения - поможет нам в отношениях с Россией, которые Ющ и Обгрызько испортили), самоуважение (она не станет так гнобить людей, приведших её к власти, как сейчас её гнобит Ющ).

http://www.vadiarotor.tv


>>> Другие записи из этой категории: Политика

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=105

   

Автор Повідомлення
Вадя Ротор
Аксакал форуму

З нами з: 18.12.08
Повідомлень: 4177
Звідки: Криве Озеро, КИЇВ
Просмотреть Блог

ПовідомленняНаписане: вівторок 13.10.2009 06:28    Тема повідомлення:    

Зверніть увагу на запис про Юлю в передостанньому абзаці: "Она РАБОТАЕТ" Smile

Пост у блогу 30 грудня 2008 року + я ще тоді розтиражував цей запис у інших своїх болгах і в якості поста на форумах Smile Бачу, Юліні політтехнологи беруть собі гасла із блогів Wink
Догори Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->