Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

вівторок 30.12.2008 09:34На мою думку, яким повинен бути український кінофільм для того, щоб він був успішним на власному кіноринку? По-перше, його бюджет не повинен перевищувати мільйон доларів. Інакше занадто ризиковано. Ми пригадуємо, як провалився фільм «Молитва за гетьмана Мазепу», зі своїм бюджетом 20 мільйонів гривень.

По-друге, треба провести розумний маркетинг. Продуману рекламну кампанію фільму. На жаль, коли у нас фільм знімається за державний кошт, маркетинг випускають із поля зору, як результат, наше кіно не доходить до масового глядача і прогнозовано провалюється в прокаті.

По-третє, у ньому повинні бути яскраві персонажі, яскраві сцени, яскравий сюжет, тільки це привабить глядача. Тільки яскравий фільм буде виділятись і запам’ятовуватись. Навіть не обов’язково, щоб у ньому грали відомі актори – їхнє запрошення може роздути бюджет, і не факт, що допоможе при маркетингу та в прокаті. Хоча підвищує вірогідність прокатного успіху. Але головне у фільмі не імена акторів, що грають, а якість персонажів і сцен.

По-четверте, тематика. В Україні занадто часто знімають історичні фільми, причому з однозначним, прямолінійним трактуванням подій. Це пахне заідеологізованістю, від чого наш народ за роки перебування в Союзі втомився. Де українські трилери? Де бойовики? Де кінокомедії?
Скоро будуть, я вам обіцяю.

Ось відео на цю тему...

_________________
Прем’єра фільму «Люди Х-2» відбулася в Україні на день раніше, ніж у решті країн світу. Перші кадри 22-го фільму бондіани демонструвалися в Україні, і тільки потім в інших країнах світу. Муьлтик «Мадагаскар-2» дебютував в Україні на цілий тиждень раніше світової прем’єри. Це означає, що український кіноринок заробляє собі авторитет серед голлівудських кіновиробників, вони все більше рахуються з нашим ринком і все інтенсивніше роблять йому реверанси. Наш кіноринок – це один із тих майданчиків, на якому Україна реально може підняти свою репутацію в світі.

Наш кіноринок немалий. Він набагато обємніший, ніж думає більшість. Лише за перше півріччя 2008 року надходження від кінопрокату в Україні склали 151,5 млн доларів, за рік вони перевищать триста – ось такий насправді об’єм нашого ринку. Фільми можуть заробити десятки мільйонів доларів за прокат в Україні, у перший вікенд – мільйони. Наприклад, мультик «Мадагаскар-2» за перші вихідні прокату заробив 2 мільйони доларів. Отже, український кіноринок є, він обємний, і він дуже чекає якісних українських фільмів. Якісних. Шановні українські режисери, робіть. Шановне міністерство культури, профінансуйте. А краще, дайте гроші мені, я зроблю.

Ось відео на цю тему...


>>> Другие записи из этой категории: КІНО

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=107

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->