Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

неділя 18.01.2009 12:45http://www.vadiarotor.tv

Клубне життя Кривого Озера дуже активне: у центрі містечка є відразу два нічних клуби, які між собою конкурують, - 'ХХІ век' і 'Едем'. Перший розташований навпроти банку й центрального парку, у будинку колишнього кінотеатру, що недалеко від районної адміністрації; другий - на центральній площі, навпроти дому культури й редакції районної газети 'Кривоозерщина', на березі річки Бульбока, біля Острова кохання.

Досвідчені тусовщики відвідують обидва клуби, та у більшості продвинутої молоді є симпатії до якогось конкретного з них, і однією з тем для розмов молодих людей стабільно є 'Який із цих двох клубів крутіший'. Очевидне одне: у всьому Кривоозерському районі та навколишніх селах також є всякі клуби й забігайлівки, та жодна з них не дотягує до рівня цих двох уславлених клубів. Відтак вони є одною з туристичних принад Кривого Озера, які славлять це смт поміж іншими селами регіону.

Інформація з неофіційного сайту Кривого Озера: http://1ua.com.ua/infc.php?seek=one&City=%CA%F0%E8%E2%E5%20%CE%E7%E5%F0%EE&obl=14&ray=1


>>> Другие записи из этой категории: Культура

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=112

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->