Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

субота 14.02.2009 18:06

[  Настроение: Neutral ][ Reading Что делает: Reading  ]

Один мені пише: "Атеїзм - це віра у факти і логіку. Будь-яка релігія- це віра у неіснуюче та повна відсутність логіки у мисленні. Нічого більше."

Не згоден! У кожної релігії своя логіка, а в цілковитій відсутності логіки можна дорікнути хіба що сектантам. Але атеїзм, пихато проголошуючи свою монополію на розумність, логічність, науковість і факти, помиляється.

Вислів "науковий атеїзм" - це нісенітниця, схожа на "трав"янисте небо" або ще якусь психоделічну маячню: вважати, буцім із "первісного бульйону" сама по собі, випадково зародилася білкова сполука, здатна відтворювати собі подібних - що може бути більш антинауковим?

Думаю, всім атеїстам муляє очі відома аксіома: вірогідність того, що з окремих, розсіяних у воді білків раптом ні з того ні з сього складеться живий організм, із притаманними всім живим організмом функціями (здатність харчуватися, розмножуватися, інтелект) дорівнює вірогідності тому, щоб ураган, що пройшов над звалищем залізяччя, здув розкидані в безладі шматочки заліза так, щоб із них сам по собі склався літак, здатний літати.

Атеїзм - це віра в те, що матерія первинна, а розум вторинний. Ви вірите в те, що телевізор у вас в кімнаті не був спроектований конструкторами і вироблений на заводі, а створився сам, випадково, без участі мозку і рук? І так кожна матеріальна річ? Оцей абсурд, у проекції на весь світ і всю природу, і називається атеїзмом.

Досліджуючи наш всесвіт і відкриваючи все нові й нові закономірності в природі, не можна не прийти до висновку, що така складна система (природа - харчовий ланцюжок, взаємодоповнюваність тварин і рослин, саморегуляція життя у водоймах тощо) створена якимось надприродним розумом, бо саме по собі воно не може спонтанно виникнути. Більшість науковців рано чи пізно схиляються до думки, що світ створений кимось. Наприклад, сам Дарвін був християнином від початку й до кінця життя, він не винен, що його теорію еволюції використали у боротьбі з пануванням релігії в Європі.

Я вважаю, що існування всесвіту, Землі, життя кожної людини і взагалі живої істоти - не випадковість. Інакше в цьому існуванні нема смислу, і якщо воно раптом ні з того ні з сього припиниться, це не буде нещастям.
http://www.vadiarotor.tv


The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=126

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->