Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

четвер 21.05.2009 04:21

Діалог про Євробачення з адміном форуму ВО Свобода Чорним (Юрій М. Наумко, заступник голови Львівської організації з питань пропаганди та агітації ВО «Свобода»)

Чорний: «Шо всі вчепилися того Євробачення. Третьорядний конкурс для тінейджерів».

ВР: Це ви кажете, бо він проходить цього року в Росії. Так само російські націоналісти, коли Євробачення виграла Руслана, говорили, що конкурс третьосортне лайно, він нічого не вартий і взагалі його крім домогосподарок ніхто не дивиться й нікого він не цікавить… А коли Білан переміг – ну то все, то національна гордість до небес і т.д. А як ви ставились до Євробачення 2004-го року? Smile

Ви не уявляєте, як смішно чути й читати такі тенденційні відгуки людям, які мислять ширше.

Євробачення – це не лише розважальне шоу чи презентація виконавців або пісень. Передусім це презентація своєї країни перед величезною аудиторією – потенційними туристами. Отже, навіть якщо цього року вам зручно повністю заперечувати будь-яке культурне значення цього конкурсу, то думаю, не можна нехтувати його економічною та промо-користю.

Чорний: «Мова не про конкретних виконавців, а про рівень конкурсу. Рівень - показник об"єктивний, а не суб"єктивний, чи не так?»

Мова йшла не про рівень конкурсу, а ваше особисте сприйняття й оцінку його рівня. Об"єктивно про його рівень можна судити з рейтингу і уваги ЗМІ. Який іще пісенний конкурс має подібний рейтинг? Жоден у світі. Отже, який у світі рівень Євробачення? Smile

Шкода: «Але,коли перемогла Руслана, це було свято»

Чорний: «Яке свято?»

Шкода: «Перше місце за Україною!»

ВР: Якщо для людини 9 травня не свято, а день трауру, то таке ж викривлене сприйняття у неї стосовно всього у житті.

Мені вистачає розсуду відділяти собак від котлет: окремо моє особисте ставлення до Євробачення і окремо - моє визнання того, що об"єктивно цей конкурс має величезне значення:

- це і презентація своєї країни перед величезною аудиторією потенційних туристів (патріотичний акт, який - зауважте, пане Чорний! - до космополітизму не має жодного відношення),

- це і всеєвропейське маркетингове дослідження, котре виявляє, який тип музики сприймається у тій чи іншій країні, отже на який стиль і типаж виконавців цього року є попит/мода (це чітко виявляється при аналізі глядацьких голосувань).

Оскільки Юрій Мирославович двічі не відповів на запитання, який же з музичних конкурсів більш значущий і має більш високий рівень, своїм мовчанням він підтвердив, що більш значущого конкурсу, ніж Євробачення, у музиці нема.

Оце факти. А решта - емоції.

Чорний: «Вадю - ви совок і космополіт одночасно. Дивно, але факт. Святуйте собі все що хочете. Подаруйте своїй коханій квіти на день повій та відвідайте з нею парад вічно юних переможців…

Бидлотуристів, що приїхали через "євробачення" треба пхати в газенваген прямо на кордоні. Або, наразі, - бити писки по вулицям за рагульно-хамську поведінку. Що часто і має місце… Елітаризм тим відрізняється він бидло-влади, що не потурає потребам бидла, і не рахує все "маркетинговими дослідженнями"».

ВР: Чорний, ви постаралися дати достатньо ідіотську відповідь, щоб мені перехотілося вести розмову далі. Мабуть, чули приказку про свиню і бісер. Що ж, думаю, спілкуватися з такою людиною нижче гідності того, хто має самоповагу.

По-перше, це не міжнародний, а суто італійський національний фестиваль. Як в Україні - "Червона рута".

По-друге, зараз він поступається у популярності багатьом іншим фестивалям, наприклад, Ozzfest'у. Популярність публічного заходу - головний показник його значущості.

По-третє, ні Сан-Ремо, ні Ozzfest, ні "Червона рута" далеко не мають такого промо-значення для учасників, ні континентального розмаху та широкої глядацької аудиторії, ні маркетингової цінності для музичних продюсерів. Отже, їхній вплив є порівняно незначним.

>>> Другие записи из этой категории: Культура

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=208

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->