Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

четвер 28.05.2009 06:40Не зайвим було би, коли гривню укріплять і стабілізують, провести грошову реформу:

1) Укрупнити гривню в 100 разів. Відповідно, 1 копійка вартуватиме нинішній 1 гривні. Копійки зробити паперовими (паперові гроші дешевше виробляти).

2) Ввести полушку (нехай вона буде золотистою монетою розміром із наші 25 коп) і четвертушку (нехай буде дрібнішою сріблястою монетою, розміром із наші 2 коп). Якщо буде бажання, можна зробити і монету номіналом 1 копійка - припустимо, розміром із наші 5 коп.

Мета грошової реформи: з огляду на ціни, у нинішніх копійках немає смислу. Ціноутворення і так уже йде з інтервалом щонайменше 25 коп - якщо щось дорожчає, то воно дорожчає не менше, ніж на 25 копійок, та й що можна купити за суму менше цієї? Хіба що сірники чи найдешевшу жувачку.

А пропонована мною збільшена в 100 разів гривня, по-перше, стане найбільшою за номіналом валютою світу (в цьому є свій престиж), та й найменші грошові одиниці - полушка (відповідатиме теперішнім 50 копійкам) і четвертушка (відповідатиме нинішнім 25 коп) будуть розумним мінімумом цінової різниці. Адже, погодьтеся, за нинішніх цін, 10 копійок - це мізер, а 1 копійка - взагалі ніщо, то навіщо ж вони такі досі в обігу?


>>> Другие записи из этой категории: Политика

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=210

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->