Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

п'ятниця 19.02.2010 09:41

[  Настроение: Confused ][ Watching Что делает: Watching  ]

http://www.kinopoisk.ru/level/85/film/251733/

Думаю, Аватару під силу підкорити 3-мільярдну позначку...

Ну щодо 3-мільярдної я не певен, але ще декілька сотень мільйонів…

Якраз декілька сотень мільйонів вистачить до 3-мільярдної позначки. А прокат фільму в кінотеатрах 2-го рангу триватиме ще до квітня щонайменше. За рахунок них ті гроші і зберуться.

А в ІМАХ фільми можуть крутитися довше ніж у звичайних кінотеатрах, адже кількість художніх фільмів, придатних для перегляду в ІМАХ, обмежена, а фактор новизни фільму не такий важливий, адже головний принцип - видовищність, і жодне домашнє відео не може зрівнятися з ІМАХ, тому туди ходитимуть, незважаючи на появу фільму на відео.

А крім того, перед появою сіквела, скоріше всього, заради рекламної кампанії можуть пустити першу частину "Аватара" в повторний прокат, як це було з "Матрицею: перезавантаженням" в останні тижні перед прокатом "Матриці: Революції" і як це було в США з трьома класичними епізодами "Зоряних війн" перед появою нового в кінці 90-х.

просто динаміка набору коштів вже не та - навіть за великий проміжок часу їм вже не грести баблз лопатою, як в післяпрем"єрні тижні, до тогож, на екрани виходить багато цікавенького і люди будуть скачувати з нету, дивитись на ДВД…
>>> Другие записи из этой категории: КІНО

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=321

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->