Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

четвер 23.09.2010 11:22"Більшість людей вважають, що Ющенко В.А. є лідером Української нації. Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?" Більшість людей вважає Ющенка долбойолопом. І, до речі, правильно вважає.

Він не буде брати участь у президентських виборах 2015
із кількох причин:

1) Він прийшов до влади завдяки підтримці впливових політиків, власного блоку "Наша Україна" та народу, який надто стомився від Кучми, а також завдяки грошам Березовського та Давида Жванії. За час свого президентства він втратив підтримку і політиків (яких він зраджував і звільняв), і блоку "НУ" (тому для його підтримки створювалися партія "ЄЦ" і депутатська група "За Україну", але вони відверто безсилі), і фінансистів (з Давидом Жванією посварився, і той перейшов підтримувати Луценка з його проектом "Народна самооборона") та, зрештою, народу, оскільки... ну, хто прожив в Україні оті жахливі 5 років його президентства, той розуміє, чому, бо відчув усе на власній шкурі. І головне - Ющенко не має більше підтримки з США, оскільки ще у 2005 році Білий Дім у ньому сильно розчарувався.

2) За чинним законодавством, кандидати в президенти мають віддати державі закладну суму у 2,5 мільйони гривень (і ця сума не буде зменшуватись, виборче законодавство можуть відкоригувати лише в сторону її збільшення). Держава віддає цю суму лише двом кандидатам, які пройшли у другий тур. Із народною підтримкою в районі 3% виборців Ющенко не може розраховувати на проходження у 2-й тур і повернення цієї суми (яким би мільйонером він не був, та це і для нього, мабуть, сума немала - а доведеться ж давати зі своєї кишені, а не з партійної, оскільки наразі нема партії, яка б підтримувала Ющенка). А нема жодних передумов для того, аби народна підтримка виросла вище 3%, крім того, Ющенко зараз поза політикою.

3) Навіщо йому це? І навіщо це будь-кому іншому (окрім членів його родини, які, звісно, були б у такому зацікавлені)? Але по-моєму, грошей, які пані Кетрін накрала під час оборудки з "Лікарнею майбутнього", вистачить їм на решту їхнього життя з головою.

Насамкінець, слід зазначити, що невідомо, чи у 2105 році будуть президентські вибори. Бо до того часу іще 5 років, всяке може статися... Давайте про вибори-2015 поговоримо у 2014 році, бо раніше нема смислу.


>>> Другие записи из этой категории: Политика

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=428

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->