Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

субота 30.04.2011 04:23

Цитата:
Принаймні в Україні цього точно не варто робити, особливо насьогодні.
1. Надто високі відсотки - важай ти трохи менше половини вартості даруєш банкові.
2. Складно розійтись по закінченню виплати - часто надурюють з останніми відсотками.
3. Хочете жити щасливо і безпечно - постарайтесь взагалі ні в кого не позичати ні при яких умовах.

А ще банк дуже любить нараховувати відсотки, пеню, відсотки на пеню, штрафи, штрафи за пеню, відсотки за штрафи за пеню... і ще багато-багато чого вони можуть придумати. 1 мій знайомий на прізвище Золотухін брав кредит у банку, і коли прийшов час останньої проплати, він прийшов в офіс, розплатився, кілька разів перепитав: "Я точно все вам віддав? Я точно більше нічого вам не винен?" - його запевняли, що точно. Через півроку йому прийшла поштою малява від банку, типу він тепер банку винен 800 з лишнім доларів - якимось чином у їхніх розрахунках "прокралися" якісь типу помарки, в результаті яких вийшло, що Золотухін типу десь недоплатив 10 копійок (типу помарка в різниці курсу долара і гривні - так вони пояснювали, звідки взялися ці 10 копійок), за невиплату цих 10 копійок йому нарахували штраф, за прострочку погашення цього штрафу нарахували пеню, а потім протягом півроку на той штраф і пеню нараховувалися проценти, причому вони росли у геометричній прогресії мало не щоденно. В результаті за півроку 10 копійок перетворилися на 800 доларів. Золотухін прийшов у відділення банку і спершу почав цивілізовано:

- Я ж у вас кілька разів перепитував, чи все повернув і чи нічого не винен - ви сказали, що нічого.
- Ну, ми трошечки помилилися, - відповіла йому та ж сама касирша.
- Чому я повинен розплачуватися за вашу нібито помилку? - спитав Золотухін.

Йому нічого внятного не відповіли, він розізлився і почав верещати, що йому пофіг, заберуть його в ментовку чи ні, але якщо йому зараз не скасують той нібито борг у 10 копійок, який так виріс, то він потрощить усе в цьому банківському відділенні, порозбиває стільці, вікна, монітори і компи, все поб"є і потрощить, і попідпалює хати цих касирів і охоронця (бо то був райцентр, всі один одного знали і знали, де хто живе). І він так пристрасно ці слова викрикував і розмахував руками, що навіть охоронець банку побоювався до нього підійти. В результаті, до потасовки не дійшло, і Золотухіну відмінили той "борг".

Мораль: треба будь-що добиватися свого, бо якщо ти не будеш боротися за свої права і не будеш відстоювати їх, об тебе витиратимуть ноги...

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=477

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->