Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

неділя 9.10.2011 12:30моя стаття в Енциклопедії драматиці: http://dramatica.org.ua/ФГМ

Фімоз (грец. φίμωσις — звуження) головного мозку (ФГМ) - хронічнa нездатність використовувати ресурси мозку за призначенням, що виливається у звужений світогляд поцієнта, сконцентрований навколо центральної думки (тієї думки, якою дурень багатіє). Міжвушний нервовий вузол, уражений сабжем, називають фімозок. Термін, яким позначають цю форму розумової неповноцінності, пішов від назви фізичного недугу - фімоз (в народі кажуть "незалупа"), ситуація, коли через звуження крайньої плоті неможливо викотити голівку члена; лікується інтенсивним фапом або радикальним обрізанням.

ФГМ нерозривно пов'язаний з підвищеним почуттям власної важливості, фанатичній прив'язаності до якоїсь ідеї чи світоглядної позиції (незалежно від того, наскільки очевидною буде її абсурдність як оточуючим, так і самому поцієнтові), агресивною нетерпимістю до протилежних ідей та клінічною тупістю хворого. Характеризується закупоркою ходу думок, викривленим сприйняттям оточуючої дійсності + викривленою інтерпретацією сприйнятого, зниженням здатності засвоювати нову інформацію та давати їй адекватну оцінку (виражається в ігноруванні фактів, що не вкладаються у власне світосприйняття, та їхній підміні маячнею), загальним падінням розумових здібностей. Прогресуючий ФГМ призводить до виразного неадеквату поцієнта, градус якого з часом лише підвищується. Знайшовши індивіда з яскраво вираженим ФГМ, пересічний троль може відхопити жирних лулзів, а талановитий - зібрати рясний врожай копіпасти і смакувати його. Ням-ням.

Із цим діагнозом поцієнти живуть, але перспективи видужання вельми сумнівні, скоріше всього, страждаючого ФГМ виправить лише могила (як того горбатого). Втім, іноді поцієнти не страждають цією хворобою, а насолоджуються нею.

Суміжний недуг - розрідження мозку. Симптоматика схожа: зниження інтелекту аж до повного припинення самостійної мислительної активності поцієнта. Від ФГМ відрізняється тим, що склалося не саме по собі, а є результатом промивки мізків. На відміну від замулювання та герметичної закупорки фімозку, що призводить до повної непробивності психіки, характерної для хворих на ФГМ, точка зору поцієнта з розрідженим міжвушним нервовим вузлом розпливається і перетворюється на амебоподібну кляксу без форми та чітко окреслених меж, яка вміщує в себе всю свіжонапічкану туди з зомбоящику (чи іншого засобу масової пропаганди та промивки мізків) субстанцію. При розрідженні мозку вміст черепа може змінюватися швидкоплинно й кардинально, без жодного супротиву, не викликаючи жодного когнітивного дисонансу; при ФГМ навпаки - вміст герметично закупореного черепа лишається незмінним, будь-яка спроба вливання свіжих думок сприймається болісно, в штики, наражається на відчайдушний агресивний опір поцієнта. В сумі цими двома недугами вражена ЦНС 95% людства.


The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=507

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->