Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

вівторок 11.10.2011 04:31Моя стаття на Драматиці: http://dramatica.org.ua/Анна_Мацкевич_refbatch

Мацкевич Анна Юріївна (aka refbatch) - московська ЄРЖ, чи не найактивніший Ютубер: розмістила на ТиТрубі уже понад 20 тисяч відео всього за три роки і 5 місяців. Але найбільше вражають не стаханівські темпи клепання відеороликів, а їхній зміст... після того, як ви побачите хоча б одне відео refbatch, ви змінитесь назавжди і ваше життя більше не буде таким, як раніше: рве моск ніпадєцкі! Це більше, ніж шок-контент - це катапультування даху. Її епатаж перевершує Ніну Хаген, Леді Гагу та Жанну Агузарову разом узятих; а її дикції може позаздрити Біша Муда, а Шура після перегляду відео Анни Мацкевич може вам здатись еталоном чіткої артикуляції; її вислови змушують нервово курити в сторонці бабку "алах акбар" у червоному кандибобері та інших феєричних персонажів, які своїми афоризмами перевернули весь Рунет. Це треба бачити!

Анна виголошує свої промови з неповторною експресією та виразними жестами, які суміщають у собі східні єдиноборства і шаманські психоделічні танці. Спочатку, коли дивишся її відео, складається враження, що вона хвора на афазію (крім букету інших очевидних недуг, пов'язаних із міжвушним нервовим вузлом), але потім починаєш розрізняти у її карколомних слововивертах окремі російські та англійські слова, а коли вслухаєшся - то і цілі фрази, з яких можна вибудувати смисловий ланцюжок і таким чином второпати суть відео. Хоча іноді поцієнтка сама роз'яснює суть своїх відео у їхній назві (без цього було б набагато важче зрозуміти, що вона хоче донести до своїх глядачів), 90% її роликів мають таємничі назви типу "Р7244332", "Р9136883" і т.д.

Отже, судячи з відео, Анна Мацкевич страждає на термінальну стадію параної - їй ввижається, що її переслідують чеченські терористи, кремлівські спецслужби, іранський уряд, який ущемляє права жінок, і головне - всюдисущі саєнтологи (їх вона поділяє на кремлівських саєнтологів, чеченських саєнтологів, іранських саєнтологів) і ще фіг знає хто; і розкриває всі несправедливості на світі. Анна робить репортажі про все, що бачить навколо (судячи з відео, бачить вона те, що не снилося навіть найзатятішим психонавтам-візіонерам), і викладає їх на Ютуб у середньому по 20 штук на день.

Крім промов у стилі "квадрат через квадрат, російська через англійську", вона іще танцює у своєму стилі "ромб через трикутник, кунг-фу через балет", а коли поєднує танці з промовами, то відео виходить просто бомба. Також володіє настільки неперевершеним мистецтвом пантоміми, що добре, що Марсель Марсо не дожив до цих днів, бо побачивши її, випив би йаду і убився б обстіну.

Якщо аналізувати її відео в хронологічному порядку, то видно, що чим далі, тим її англійська мова стає все гіршою і нерозбірливішою, а судороги в руках (якими вона трясе камеру) - все сильнішими. Загалом її дикція з кожним разом усе гіршає (ранні її відео можна було більш-менш повністю зрозуміти, а про що її нові відео - можна у кращому разі частково здогадатися), та й все дивакуватішу міміку доповнює все божевільніший макіяж. Також можна помітити типові для шизофреніків весняні та осінні загострення (якщо вам здається, що загострювати вже нема куди, то значить, ви мало бачили її відео). Словом, являє собою приклад екстремального фріка (давайте познайомимо її з репером Фоломкіним? у них буде чудова сім'я). До речі, про сім'ю нічого не відомо, але помітно, що більш ранні її відео часто знімав хтось інший, а пізні вона знімає сама (мабуть, той хтось, побачивши, як вона вже зовсім злітає з катушок, злякався і втік).

Відео періоду весняного загострення. Своєю неперевершеною пантомімою та хореографією Анна демонструє роботу адронного колайдера http://www.youtube.com/watch?v=2D2tQopNqD4

Весняне загострення пройшло, як бачите, оце її відео більш спокійне та врівноважене, ніж більшість http://www.youtube.com/watch?v=74KSpeS-gt0

Ось що буває, коли сумістити Брюса Лі та пізню творчість Валентини Караваєвої http://www.youtube.com/watch?v=5O-gpncP4BY


>>> Другие записи из этой категории: Культура

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=509

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->