Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

вівторок 6.03.2012 11:56копіпаста з політичного форуму "Чорна рада":

Свято написав(ла):
Перекупники нищать села... скуповують зерно за безцінь.


Як селянам обійтися без зернотрейдерів? Це так само, як кіностудії, музичні лейбли, книжкові видавництва обходились би без дистриб"юторів - практично зникли б з ринку. Кожен повинен займатися своїм ділом: селянин - виробляти с/г продукцію, а трейдер - торгувати нею та просувати на ринки. Закупівельні ціни формує не стільки трейдер, скільки політика профільного міністерства - якщо воно встановлює квоти на експорт зерна або нове мито, то це б"є по всій галузі, а крайнім, як завжди, виявляється селянин.

Свято написав(ла):
Будучи у змові не купують зерно в тих, хто не грає під їх дудку.


Прошу навести конкретні факти. Який зернотрейдер з ким у змові та в кого відмовився купувати зерно?

Свято написав(ла):
Тому селам потрібні зерносховища, склади, теплиці, щоб напряму продавати продукцію замовникам. Тоді і село оживе і нація зміцніє!


Зерносховища та елеватори в селах є, переважна більшість - приватні. Ще більше зерносховищ та елеваторів (а також контейнерів для транспортування зерна) знаходиться у власності зернотрейдерів, і тільки в них (ну ще і в держави) є матеріальні ресурси, аби будувати нові елеватори та зерносховища.

Щоб виробник напряму продавав свою продукцію клієнтам - це утопія. Економічно це недоцільно, і дуже легко показати, чому.


The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=552

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->