Журнал Вадя Ротор
Блог Vadia Rotor

Журнал Вадя Ротор

понеділок 18.03.2013 19:41Очі завидющі, руки загребущі… Міністерство екології поповнило список державних відомств, чиновники яких не в міру ласі до хабарів. Ясна річ, що добровільно підприємці хабарі не хочуть давати, тож чиновникам доводиться діяти звичними методами – шляхом перевірок. З енергією та завзяттям, що заслуговують кращого застосування, чиновники Мінекології взялися трусити фумігаційні компанії – прокотилася хвиля перевірок, формальною підставою для яких служать постанова КМУ №440 і наказ Мінекології №294. Обидва ці документи не є законними і наразі стоїть питання про їхнє скасування, але наші екологи, ловлячи момент, користуються ними, поки ще можна.

Хто ж цим процесом керує? Особа, про яку відомостей вкрай мало, але чутками й легендами вона уже обросла… Чого тільки вартий відомий епізод, як запальний чиновник побив, а потім, з матюками і погрозами, силою виштовхав зі свого кабінету Андрія Нелипу, президента ВРГО «Громада Рибалок України». Ті, хто в темі, звуть його Залізний Фелікс, а прізвище його досить промовисте і символічне – воно має давальний відмінок. Ледве рік пройшов, як його призначили на високу посаду в Мінекології, а спритний чиновник уже став грозою фумігаторів – він уже побудував піраміду відбору коштів у цього бізнесу.

Наступну ланку цієї піраміди, під Залізним Феліксом, посідає очільник Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, пан Лихачов, адже саме тим регіоном прокотилася хвиля масових перевірок фумігаторів. Перевірки ті, що базуються на відверто незаконних постанові КМУ №440 та наказі Мінекології №294, носять очевидно упереджений характер. І от, здається, тільки громадськість в особі ВГО "Фумігаційна асоціація" та Української асоціації фумігації та захисту рослин, може заявити про це неподобство і стати на захист фумігаторів. Нам лишається сподіватися, що наш голос не виявиться гласом волаючого у пустелі, і загребущі руки екологічних інспекторів під тиском громадськості вгамуються й залишать фумігаторів у спокої.

ВГО «Фумігаційна асоціація»
Українська асоціація фумігації та захисту рослин

Додаткова інформація, кому цікаво:
З сайту Державної екологічної інспекції України
З сайту Громади Рибалок України
Обурення громадськості
>>> Другие записи из этой категории: Политика

The Trackback URL for this entry is:

http://forum.obozrevatel.com/trackback.php?e=628

   

Автор Повідомлення
Комментарии к этой записи отсутствуют.
Показувати:   

ФОРум ОБОЗа -> Блоги -> Журнал Вадя Ротор ->